Site Loader

Také jste zůstali doma a pracujete na home office? Co to většině lidí přináší? Je zachována schopnost pracovat, i když přiznejme si, doma se nedokážeme tak moc někdy přinutit k práci a režim bývá volnější. ale co umíme, je dopřát si do sytosti jídla, protože jsme doma s svádí nás to neustále z něčeho uzobávat a v duchu se uklidňujeme, že přece oříšky, semínka, tmavý žitný chleba jsou v pořádku, jsou zdravé! A večer po náročném dni, který jsme věnovali nejen naší domácí práci, ale i dětem, na něž mezitím musíme dohlížet, jelikož jsou připojené na on-line výuku, rádi spočineme v křesle a necháme si nalít sklenku či dvě dobrého vína. I zde se uklidníme, protože víno je vysoce kvalitní a navíc suché.

home office

Jenže si neuvědomujeme, že jíme stejné porce, ne-li větší, i když se to nezdá, ale na druhou stranu jsme přišli o obvyklý pohyb, kdy jsme chodili pěšky do zaměstnání a zpět. Anebo alespoň si došli na autobus nebo s dětmi o víkendu zašli na výlet. Takže, co zjistíme po karanténě nebo po pár týdnech? Že jsme nějaké to kilíčko nabrali. A zachvacuje – zvláště ženy – panika. Není čeho se obávat, máme pro vás až na šestnáct dietních programů, ze kterých si vybere skutečně každý a navíc – vy můžete hubnout v klidu domova! Protože při keto dietě, jinak také nazývané proteinové dietě či bílkovinové dietě nemusíte sportovat, což nám současná situace ani díky vládním opatřením, neumožňuje.

sklenice vína

Není to žádný výmysl a mnoho tisíce žen vám mohou odsouhlasit, že ketonová dieta vážně funguje. Ale když ji nevyzkoušíte, nepoznáte její účinky. Dietní programy jsou ušity přímo na míru a vy si můžete i ozkoušet na webu na základě vámi udaných svých váhových poměrů (věk, výška, váha, způsob zaměstnání) vypočítat optimální dietní program, respektive kalkulačka to udělá za vás.

A vy se jen rozhodnete, zda vám její návrh vyhovuje a směle do hubnutí! V klidu zhubněte z pohodlí domova Prodietix.