Site Loader

Sedací vaky jsou fenoménem dnešní doby. Vyrábí se ve všech možných barvách, vzorech, velikostech i materiálech. Na Instagramu se to jen hemží fotkami, kde si lidé různého věku, národnosti i pohlaví spokojeně v jednom takovém vaku hoví. Vy doma ovšem ještě žádný nemáte a nemůžete pochopit, co na nich všichni vidí? Není problém! Zde je hned několik důvodů, proč byste si taky takový měli pořídit a věřte, že tyto důvody, vás určitě přesvědčí:otazníky, sedací vak jsem nenašla.png

  1. Jsou pohodlné– nemůžete se rozhodnout, zda chcete sedět, nebo ležet? Není problém! Usaďte se do vaku a uvidíte, jak to dopadne.
  2. Jste blízko svým domácím mazlíčkům– máte doma pejska, ale nesmí na sedačku? Nevadí! Běžte vy za ním skoro až na zem! A ještě k tomu vám to bude pohodlné. Jinými slovy, zabijete dvě mouchy jednou ranou.
  3. Módní doplněk– každá moderní domácnost jeden takový vak prostě mít musí. Pokud nemá, jako byste v módním světě ani neexistovali.
  4. Párty postel– měli jste na večer pozvané kamarády, ovšem pár z nich to přepísklo a bojíte se je uložit do postele? Nevadí! Uvelebte je na vaku, jistě se dobře vyspí i tam.
  5. Snadno se udržují v čistotě– spousta vaků má pratelný potah, tudíž není vůbec problém, když vám sem tam někde ukápne červené víno. Povlak se prostě pokusíte vyprat, a pokud to nepůjde, prostě a jednoduše koupíte nový – no stress.
  6. Skvělé místo na čtení– jste zapálený čtenář? V tom případě s koupí už vůbec neotálejte! Až se s knihou usadíte v sedacím pytli, už nikdy nebudete chtít číst vaši oblíbenou knihu nikde jinde.

rozkládací křeslo.jpg

  1. Pelíšek pro mazlíčka– máte doma nějaké to zvířátko a nesmí na gauč? Dopřejte mu aspoň nějaké pohodlí a pořiďte mu vak! Za jisté se tam hned uvelebí, a pokud zašpiní potah, nevadí, prostě se vypere.
  2. Odkládací plocha– máte doma opravdu drahou kabelku, která nesmí ani na zemi ležet? Není problém, prostě až přijdete z práce, hoďte ji na vak!