Site Loader

Zřejmě každému by se líbilo, kdyby si půjčku mohl vyřídit bez zbytečného chození do banky, bez zbytečného a zdlouhavého dokládání příjmů nebo bez zkoumání registrů. V dnešní době jsou ale právě tyto podmínky už v základu balíčku nebankovních služeb. Proč tedy nebankovní hypotéky? Zejména proto, že nikam nemusíte chodit a vše vyřídíte z pohodlí domova, stačí k tomu dodat pár podkladů a půjčku můžete vyřídit během velice krátké chvíle, navíc schválenou během jednoho dne a peníze na účtu třeba během dalšího dne. K tomu všemu ještě navíc nebankovní společnosti nenahlíží do registrů dlužníků, takže i přes záznam, ať už bankovního nebo nebankovního typu, můžete půjčku snadno získat.

kalkulačka peníz

Máte trable s penězi? Finanční problémy? Nestíháte platit dluhy? Máte vysoké půjčky? Nájemné nebo potřebujete aktuálně zaplácnout nějaký velký výdaj?

Vše pomůže vyřešit americká hypotéka Americka-nebankovni-hypoteka.

Americké hypotéky jsou velice populární v Americe, odkud pramení jejich název. Mají velice jednouché podmínky a rozlišují se v tomto směru dva základní typy úvěru. Americká hypotéka se dá sjednat jako podnikatelský úvěr pro každého, malého i velkého, podnikatele, ale také pro běžné lidi, čili formou spotřebitelského úvěru.

Nepotřebujete u ní zadávat žádný účel použití financí. Je zcela bezúčelná, takže peníze použijete na cokoliv, co zrovna potřebujete zaplatit.

mince na stol

A jak je to s podmínkami? Kolik tedy můžete získat za svou nemovitost, kterou budete ručit? Jelikož se jedná o hypotéku, tak se vždy ručí nějakým majetkem, jako je byt, dům, pozemek nebo jinou nemovitostí, za kterou můžete získat až 90% hodnoty a to v případě právě americké hypotéky.

Doba splatnosti může být nastavená až na 30 let. Předčasné splacení je zdarma.

Tolerance záznamů a registrů, takže pokud máte záznam, půjčku můžete získat.

S penězi můžete naložit podle libosti. Můžete splatit staré dluhy, něco si koupit, zaplatit exekuce a mnoho dalšího.