Site Loader

Potřebujete nutně půjčit automobil? A nevíte si rady jak to vlastně probíhá, protože jste se s tím ještě nikdy nesetkali? My vám mile rádi pomůžeme! Nejede vám váš vůz? A potřebujete se nutně dostat do práce, protože z místa kde bydlíte nejezdí ani autobus? Nebo dojíždíte tak daleko, že by se vám cesta vlakem nevyplatila? My vám nabídneme okamžité řešení vašeho stávajícího problému! Nebo snad potřebujete přistavit auto na letiště abyste se mohli dopravit na potřebné místo? S námi to není žádný problém!

auto

Navíc přistavení vozu v Praze je naprosto zdarma, tak proč toho patřičně nevyužít! Nabízíme pronájem aut za ty nejlepší ceny o jakých se vám kdy mohlo zdát! Ale nenabízíme jen osobní automobily, ale také minibusy. Takže pokud vás bude víc, vůbec se nic neděje. My se vám o to postaráme raz dva! Máme navíc slevy a další výhody jako jsou bezplatné zapůjčení dětské sedačky a podsedáku, navíc naše automobily mají podle sezóny letní nebo zimní pneu, zákonné havarijní pojištění v tuzemsku i v EU, naše vozy mají imobilizér a zámek řadící páky. A jaké konkrétní vozy vlastně nabízíme k zapůjčení? Škodu Rapid, Škodu Fabii, Škodu Octavii Combi, Ford Transit Custom minibus 8 plus 1 a mnoho dalších skvělých vozů o kterých jste vždycky snili. Na naších stránkách si můžete navíc spočítat cenu.

auto

A jak to funguje? Jednoduše si vyberete vozidlo, které byste si chtěli zapůjčit a období od kdy do kdy, a následně vám vyskočí cena, která se vám zajisté bude líbit. Nebo snad víte o někom kdo potřebuje naše služby, a už si sám neví pořádně rady? Pokud ano, tak mu pošlete naše stránky a s námi se zajisté už nějak domluví. Navíc si můžete přečíst naše podmínky, abyste měli lepší přehled. Protože nechceme abyste si mysleli, že kupujete zajíce v pytli! My jsme féroví! Ale nemusíte si půjčit auto jen pokud se vám něco stane. Pokud vaše osobní vozidlo, které vlastníte není ve stavu, kdy by třeba vydrželo nějakou dlouhou cestu, tak je tady možnosti si také naše osobní vozidlo zapůjčit třeba jen na tři dny, kdy si uděláte pořádný výlet, a třeba i s dětmi! Naše autopůjčovna praha vás v tom nenechá!