Site Loader

Cyklistiku můžeme právem považovat za jednu z nejrozšířenějších volnočasových aktivit. Na kole se učíme jezdit už jako děti a mnohé z nás kolo nás neopouští až do pozdního věku. Koukáte někdy na cyklistické závody? Už podle barvy dresu rozeznáte, za kterou cyklistickou stáj ten který cyklista šlape. Víte, že na Tour de France se po každé etapě vyhlašuje vítěz v různých kategoriích a ten má tu čest jet další etapu ve speciální barvě dresu?

cyklisti

Žlutý se dává nejrychlejšímu jezdci celkové individuální klasifikace. Do zeleného dresu se obleče nejlepší jezdec bodové sprinterské klasifikace. Puntíkovaný dres dostane nejlepší jezdec bodové vrchařské klasifikace. A bílý dres se dává nejlepšímu jezdci do 25 let v celkové individuální klasifikaci. Ale zdaleka nejen Tour de France má svoje barvy dresů, každý významný šampionát má své barvy. Za nejcennější trikot můžeme považovat duhový trikot. Ten má právo nosit úřadující mistr světa v silniční cyklistice, dráhové cyklistice, cyklokrosu, BMX, sálové cyklistice a paracyklistice. Určitě nemusíte být vrcholovým sportovcem, abyste ocenili výhody cyklodresu. Výrobce dresu Maloja nabízí originální barevné provedení a každý si vybere svou správnou velikost. Cyklodresy jsou pohodlné a prodyšné.

kolo

Nejezděte na kole v tričku, které jste vyřadili ze šatníku a je vám líto ho vyhodit. Užijte si jízdu na kole v kvalitním funkčním cyklodresu, který odvede pot a vaše záda zůstanou pohodlí a bezpečí před prochladnutím. Bavlna je pro jakékoliv sportovní aktivity zcela nevhodná, nasává pot, triko se pak lepí na kůži, studí a je těžké. Naproti tomu funkční trika odvedou pot do vnější vrstvy, kde se vlhkost odpaří a vy zůstane v suchu a teple. Cyklodresy najdete v provedení s krátkým i s dlouhým rukávem. Dopřejte cyklodresy i svým dětem. Určitě je potěší, že si budou připadat jako opravdoví sportovci.