Site Loader

Taky máte rádi dovolenou jako já? Abych pravdu řekla, tak já na dovolenou jezdím pravidelně opravdu dvakrát ročně. A nedokážu si představit, že bych musela být někde jenom zavřená doma. Mám totiž navíc opravdu hodně náročnou práci, takže jsem ráda, že nám zaměstnavatel vždycky jednu celou dovolenou proplatí. Nevím, co bych dělala, protože jsem takový typ člověka, co velice těžko vydrží sedět na jednom místě. Takže jsem taky ráda, že mi zaměstnavatel povolí dovolené a to, že vždycky jeden den v týdnu můžu pracovat jako home office a z domu. A za tohle velice vděčná, protože asi bych jinak v kanceláři nevydržela.

Dávám přednost moři.

Takhle skončila jedna moje kamarádka, kterou už nebavilo stále sedět v kanceláři. Tak se slušně zeptala svého šéfa, jestli by taky neumožnil jeden den v týdnu pracovat home office online. Bohužel je to nedovolil a moje kamarádka asi měla syndrom vyhoření, protože už tam pak nepracovala. Ani jí nepomohla pořádná dovolená. Ona vždycky chtěla na dovolenou někam na Tahiti. Sice byla na dovolené na Tahiti a byla tam dva týdny, ale bohužel i to nepomohlo, protože se tam stále strachovala kvůli tomu, že stejně jednoho dne bude muset nastoupit zase do práce, kde bude od rána do večera zavřená v jedné místnosti.

Tahiti je luxusní.

Opravdu jsem ráda, že mám chápavého šéfa a taky partnera, protože i s partnerem jezdíme na dovolenou jednou ročně spolu, taky když nám šéf povolí, tak jedeme podruhé za rok na dovolenou, protože opravdu je nejlepší, když jsou zaměstnanci opravdu odpočatí a taky psychicky klidní, než aby šéf potom zaměstnával labilního zaměstnance. A kam na dovolenou nejraději jezdíte vy? Máte raději dovolenou na sněhu nebo na písku? Já jsem největší milovnice moře, takže si s přítelem užíváme dovolené u moře se vším všudy. Já mám moře opravdu hodně ráda a letos mám v plánu Sardinii a Řecko.