Site Loader


Nu, pokud si o práci dálkového řidiče, dříve zvaného TIRák myslíte tohle, tak to máte drobátko mylný náhled. Ne, že by z toho něco dálkový řidič nedělal, ale bohužel je to spíše výjimka nežli pravidlo. O koukání na krásu cizích krajin je to takové ošemetné. Šofér musí koukat především na cestu, a ne na krajinu. Kochat se mohl akorát pan doktor Skružný a sami víte, jak to skoro vždycky skončilo. Pokud nemáte tušení, o kom je řeč, je to vaše ostuda. Ale pro jistotu na konci článku vysvětlím. Takže to, co si mohl dovolit výše jmenovaný doktor si rozhodně nemůže dovolit dálkový řidič. Ten musí dávat jo pozor na každou zatáčku a kdejakou nerovnost.

velký vůz

Má za sebou x tun nákladu a každé zaváhání se může vymstít i s fatálními následky. Nějaké koukání kde, co lítá nepřichází moc v úvahu. Snad jen na odpočívadle, tam ano, tam si to dovolit může, ale zase ne moc dlouho protože jej většinou tlačí čas. Toho nemá moc ani v cílové destinaci. Takže zase jsme u toho, nějaké procházky po městě asi moc ne. Takový muž s sebou praští na postel a snaží se vyspat, protože jej čeká tatáž náročná cesta zpátky.

vůz Scania

Z toho všeho vidíme, že řidiči to skutečně nemají zase tak jednoduché, jak se zdá. Proto není divu, že si to snaží zpříjemnit a ulehčit například věcmi z obchodu truck shop Scania. Ne že by zde mohli nakupovat pouze šoféři dané značky, to samozřejmě ne, může zde nakoupit kdokoli, třeba i vy. Stačí pouhé kliknutí na odkaz a hned se tam ocitnete. Vyberte si, co je třeba a po zaplacení už jen v klidu zboží očekávejte. Bude doručeno tam, kam jste si zadali adresu. Vidíte, nic složitého. A ještě dlužím vysvětlení stran doktora Skružného. Je to postava z české komedie „Vesničko má středisková“ a ztvárnil jej pan Hrušínský. Jeho kochání krajinou při jízdě automobilem končilo vždycky nějako drobnější autonehodou.