Site Loader

Může se stát, že se po čase vašeho vztahu začne dít to, že žena bude daného muže milovat a to natolik, že by pro něho byla ochotna udělal snad úplně vše, ale daný muž to bude cítit jinak. Bude mít danou ženu sice rád, ale nebude do ní zamilován, protože něco takového ještě stále nepřišlo nebo se stalo něco, co daného muže začalo odrazovat a tím došel k tomu názoru, že danou ženu má sice rád, ale nemiluje ji. Bohužel se s něčím takovým můžeme setkat úplně všichni a to i přesto, že bychom nejraději věřili tomu, že když si s někým začneme, daný člověk nás bude milovat po zbytek života a vše bude dobré.

srdce v polích

Je jasné, že po čase každého vztahu se začnou vyskytovat věci, které mohou člověku vadit a začnou na ně daného člověka upozorňovat. Bude otázkou, jak to bude daný člověk, který bude upozorňován na své chyby, brát. Někteří něco takového berou velmi těžce a jsou i tací, kteří nad tím mávnou rukou a ještě si říkají, že si máte říkat co chcete. Pokud to dojde až do fáze, kdy muž začne mít pochyby o tom, jestli danou ženu vůbec miluje, dobré to určitě není. Snad každý člověk by si přál aby byl někým milován a ne, aby jej měl někdo jen rád.

kreslené srdce

Mnohým lidem něco takového opravdu nestačí a není se čemu divit. Rád nás může mít kamarád nebo kdokoliv z rodiny, ale partner by nás měl milovat. Pokud už to tak k dané ženě necítíte, měli byste jí to říct a to i přesto, že něco takového jistě danou ženu bude mrzet. Ženy jsou ale velice silné a i když ze začátku budou z něčeho takového smutné a ukápne jim nejedna slza, nějakým způsobem se s tím smíří. Je možné, že jednoho dne si najdou někoho, kdo je bude milovat natolik, že budou velmi šťastné a budou vám děkovat za to, že jste se s nimi rozešli. I takové věci se stávají. Pokud to člověk opravdu už necítí tak, jak to cítil dříve, měl by to druhému partnerovi říct bez ohledu na všechno. Netrapte sami sebe.