Site Loader

Dveře jsou základem našeho bydlení. Potřebujeme oddělit jednotlivé místnosti, rádi se zavřeme do pokojíku, kde trávíme své volné chvilky, kde si nepřejeme, aby nás někdo rušil.
Co k tomu potřebujeme? Sdělení rodině, ale někdy vydá za půlhodinové povídání, když za sebou prostě zavřeme dveře z druhé strany. Dovedete si snad představit, že bychom bydleli bez dveří?

stavba domu na klíč

Jsou velmi důležité natolik, že si už ani neuvědomujeme, jak jsme s nimi srostlí. Dveře zajišťují i jakousi intimitu, a hlavně pocit bezpečí. A právě zabezpečení poskytují pvc dveře Vsetín, které dokonce ani nemusíte při dovření zajišťovat klikou! Jak je většina obyvatelů bytů a rodinných domků zvyklá … Zcela postačuje, když dveře za sebou zabouchnete a automaticky se spustí bezpečnostní systém.
Proč byste si měli zvolit právě pvc dveře Vsetín?
Na jednoduchou otázku máme jednoduchou odpověď, za kterou si stojíme – dodáváme kvalitní produkty, na které se můžete spolehnout. Neustále výrobky inovujeme, jsme rychlí, přesní a důslední. Zaměstnáváme speciálně vyučené profesionály, kteří své práci rozumějí. Svým zákazníkům nabízíme proaktivní přístup a vážíme si vás. Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup a napomáháme s řešením jeho objednávky v maximální možné míře, aby byl spokojený, a to proto, že každá zakázka je svým způsobem originální.
Přijedeme k vám domů, prostor zaměříme, prokonzultujeme s vámi na místě a pokud bude potřeba zakázku podrobit detailnější konzultaci, vše vyřešíme na našich vzorkových prodejnách.

hnědé plastové dveře

Nabízíme kvalitu za rozumnou cenu!
Poskytujeme svým klientům zajímavé ceny, které držíme na nízké úrovni, a přitom na produktech nešetříme. To vše zvládáme šetrným hospodařením, kdy nestavíme předimenzované a zadlužené výrobní haly a managment necestuje v drahých automobilech. Toto vše pak dokážeme převést do zajímavých zákaznických cen.