Site Loader

Pokud chcete mít moderní interiér, pak se držte především čistých linií, minimálního zdobení a především světlých barev.

Nábytek je moderní spíše ve světlých barvách, ideálně v bílé barvě, či v barvě světlého dřeva. Moderní jsou lesklé hladké materiály, rovné linie, skryté skříně a zrcadlové plochy. Nebojte se kombinovat světlý nábytek s tmavšími komponenty jako jsou rámečky s fotkami, vázy a tak dále. Podlahy mohou být jak dřevěné, tak třeba i dlažba spolu s kusovým kobercem. Stejně tak jsou velice krásné kombinace tmavé podlahy a světlého nábytku. Především masivní podlahy jsou v kurzu ale jejich cena tomu také odpovídá.

moderní kuchyně

Co se barev týče jsou oblíbené především světlé barvy, jako je bílá, béžová, šedá, okrová a podobně. Rozhodně nejsou moderní křiklavé barvy a to ani v interiéru, ale ani v exteriéru. Křiklavým fasádám domů již dávno odzvonilo. Pokud chcete kombinovat v interiéru dřevěné prvky s dalšími materiály, pak nepřehánějte barevnou kombinaci, tak aby nepůsobil interiér přeplácaně. Co se doplňků týče, jsou velice oblíbené jednoduché rámečky, květiny, vázy a obrazy. Již nejsou oblíbené lapače prachu, jako sošky, dečky, háčkované přehozy a tak dále.

kamenný obklad

Na stěnách se již dávno nenosí tapety, jsou v módě spíše světlé stěny v bílé či béžové barvě a nebo obklady. Třeba kamenný obklad interiér velice krásně rozzáří a bude vypadat jedinečně. Stejně tak je vhodný třeba i dřevěný obklad stěn, který pro změnu interiér zútulní a bude tak působit tepleji. Jeho barvu můžete sladit s nábytkem v interiéru a tím se stane plnohodnotným doplňkem vašeho domova.

Samozřejmě veškeré vybavení interiéru je vždy především na vašich preferencích a na tom, jaké barvy a styly se vám líbí. Doma se vám prostě musí líbit a tím se řiďte, nic jiného v podstatě není důležité. Domov je jen váš, nikoho jiného.