Site Loader

Říká se, že kuchyně je srdcem celého domova. Je to zajisté pravda, protože je to místo, kde trávíte velké množství času a připravujete zde pochoutky pro celou rodinu. Jen díky tomu si můžete sednout k vynikajícímu jídlu a užít si s rodinou nádhernou, společnou chvilku. Bytový designér je v tomto případě naprostou nutností, protože většina lidí vůbec netuší, jaké mají v této oblasti možnosti.

Velká rustikální kuchyně

Vzhledem k tomu, že již navrhli mnoho řešení pro nejrůznější prostory, mohou vám poradit s ideální variantou konkrétně pro vás vzhledem k prostoru, orientaci, přístupu denního světla i z praktického hlediska. I když budete spolupracovat se specialistou, měli byste vědět, na co se soustředit a co budou hlavní body vašeho zájmu během plánování. Co je nejdůležitější? Jedná se především o následující body:

  • rozměry,

  • rozložení,

  • materiál.

Rozměry a rozložení místnosti

Dostatečně velká pracovní plochy, úložné prostory, varná deska, trouba, digestoř, dřez a myčka na nádobí jsou základní položky, se kterými budete pracovat. Vše by mělo mít logické umístění. Podle prostoru, který máte k dispozici, se následně rozhodnete, jestli chcete kuchyň do L nebo U. A pokud máte hodně místa, můžete si užít i šikovný ostrůvek, který je velmi populární v Americe. Rozložení bude záležet nejen na místě, ale také na faktu, jestli jste levák nebo pravák.

Netradiční kuchyně léto

Jaký materiál vybrat?

Záleží pouze na tom, jakého chcete docítit vzhledu. Velmi populární je nyní beton, ale velké oblibě se stále těší sklo a dřevo. Chybu ovšem neuděláte ani s lamináty. Musíte jen počítat s tím, že jejich životnost nebude pravděpodobně tak vysoká jako u ostatních. Ať už zvolíte cokoli, musí se jednat o pevný a velmi odolný materiál, protože s ním budete pracovat každý den. Odborník vám zajisté doporučí variantu, která bude kvalitní, snadná na údržbu a zároveň krásná na pohled.