Site Loader

Zásnuby už proběhly a vy jste už jen krůček od manželství? Termín i místo už vybrané máte a konečně se váš partnerský vztah brzy změní na manželský svazek a vy pomalu ale jistě začínáte s nutnými svatebním přípravami? Hlavně je důležité na nic nezapomenout. Nevynechejte ani včasný výběr svatebního oznámení, které rozdáte vašim nejbližším. Proč dát vědět o tom, že se budete brát jen ústně, když to můžete oznámit pomocí některého z vybraných motivů vytištěných na elegantně zdobeném papíře. Na výběr máte z různých typů https://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-produkty/svatebni-oznameni/. Vsadit tak můžete třeba na klasiku, ale také se můžete odvázat a zvolit některý z netradičních a nápaditých stylů, které mají šmrnc.

oznámení o svatbě

JAKÝ ZVOLIT STYL A PROVEDENÍ?
Výběr je jednoduše jen a jen na vás. Vyberte si třeba některý z romantických nebo elegantních stylů, různých barev a typů písma. Výběr můžete přizpůsobit přesně vašemu vkusu a vaší představě, protože nabídka je opravdu široká a vybere si tak každý. Na výběr máte z různě barevných papírů, z různých druhů papírů, ze stylů písma a dalších možných variant. Je jen na vás, zda dáte přednost jednoduchosti nebo originalitě. Dejte při vybírání na vaši intuici, popusťte uzdu vaší fantazie a zvolte si přesně takový styl, který vám vyhovuje a který k vám nejvíce pasuje. Slaďte třeba jeho styl s celkovým vzhledem a motivem vašeho obřadu nebo hostiny.

svatební foto

Užijte si veškeré přípravy na váš velký slavnostní den D a dolaďte vše k dokonalosti. I na tak zdánlivě obyčejné a bezvýznamné položce, kterou se může svatební oznámení zdát ovšem záleží a jeho výběr byste neměli uspěchat. Díky rozmanité nabídce různých provedení a vzhledů budou uspokojeny představy budoucích novomanželů o tom, jak stylově dát vědět o tom, že se chystá slavnostní den, kdy si společně řeknou „ano“.