Site Loader

Dejme tomu, že jste konečně začali vydělávat pořádné peníze, nebo ještě lépe, že jste konečně začali vydělávat vlastní peníze. To se najednou jen tak lehce neutrácí, protože už to pěkně řeže do našeho. Kdo by se chtěl vůbec spokojit s něčím podřadným, když si můžete vybrat z tolika možností. A hlavně, když to jde. Nejhorší je, pokud se domníváte, že za dané peníze se vám dostane jisté kvality a spokojenosti, realita je však taková, že se od té spokojenosti snad nedá ani více vzdálit.
spokojenost uživatelů
Stane se vám to pravděpodobně v těchto místech:
1)      Restaurace a bary
2)      Obchody
3)      Firmy

Ad 1). Když je nouze a hlad, člověk se spokojí i s tou přesolenou kapsou. A hlavně, pokud vám peníze dávají rodiče (studujete nebo jsou prostě jenom bohatí), tak se lépe utrácí. Ale pokud si vyděláváte svoje peníze a opravdu dřete, abyste si mohli ty své peníze užít, a dostanete nějaký nedovařený plátek masa s kečupem, tak to dokáže naštvat. Vy se však nesmíte nechat a i kdyby se na vás všechny oči v restauraci upíraly, tak chtějte nápravu. Český člověk je naučený na to, že i když je to nejjedovatější pokrm v historii, tak jenom šoupne pod stolem s nohama a bude mlčet. Vy se však nesmíte nechat, ztropit scénu a je to. Někdy je člověk tak hladový, že by to i snědl. Ale tady je přesně ta dělící čára těch, kteří chtějí co nejvíce využít svých peněz a těch, kteří jenom bezmyšlenkovitě utrácí.
kvalita
Ad 2) a 3) tyto dva body jsou víceméně stejné, protože vždycky se vám může stát, že si koupíte například náramek ve šperkařství a v konečném důsledku tam jdete dvakrát reklamovat. Nenechte se utáhnout na „tentokrát to vyjde“ a prostě chtějte peníze zpátky. Ať si dělají, co chtějí. Pamatujte, že vždycky musíte chtít tu nejlepší kvalitu. Pokud daný prodejce či podnikatel nedokáže dostát alespoň přijatelnému standardu, tak holt nedostane zaplaceno.