Site Loader


Pokud se někdy dostanete do situace, kdy nejste z nějakého důvodu schopní řídit auto a zároveň ho nechcete nechat daleko od domova, tak neváhejte a oslovte firmu, která se o Vás i Vaší maličkost postará. Odvoz auta, je služba, která zajistí odvoz Vašeho vozu a Vaší maličkosti v bezpečí domů.

Každý z nás se někdy dostane do situace, kdy není schopen řídit auto. Ať už se jedná o požití alkoholu, nebo nějaké zdravotní postižení, není lepší možnost, než se otočit na firmu, která Vám z této nemilé situace pomůže.

Odvoz (5)

Stačí jednoduše vytočit číslo a čekat na instrukce od dispečera. Ten se Vás po zvednutí zeptá na základní informace, jako je, kde se s autem nacházíte a kam chcete odvést. Poté zkontroluje, jaká posádka je k Vám nejblíže a sdělí Vám předpokládaný čas příjezdu. Pokud s časem souhlasíte, dojde Vám textová zpráva, ve které budou údaje o posádce. Jedná se o tovární a poznávací značku vozidla. Díky těmto informacím budete vědět, jaké auto vyhlížet, aby nedošlo k nějaké milné informaci. V případě, že by se posádka nedostavila, stačí zavolat znovu, kde Vám řeknou bližší informace.

Odvoz (6)

Po příjezdu posádky nasedáte s jedním řidičem do svého auta, kde se opíše stav kilometrů a sdělíte mu, kam chcete odvést. Po příjezdu se spočítají najeté kilometry a vyrovnáte se s řidičem, který Vás dovezl. Ten Vám následně vrátí klíče od auta a odjíždí k dalšímu zákazníkovi v nesnázích. Vy budete mít klid na duši, že máte auto doma před domem a můžete jít bezpečně spát.

Pokud se tedy do nějaké takové situace dostanete, zkuste se obrátit na tuto zajímavou firmu. Nejen, že budete mít Váš vůz v bezpečí domova, ale také nepřijdete o řidičský průkaz, kdybyste se nedej bože rozhodli pod vlivem řídit. Proto nikdy neváhejte a radši si zavolejte tuto vychytanou službu, díky které předejdete zbytečným problémům.