Site Loader

Moderní doba si žádá moderní nástroje. Každý provozovatel služeb to ví, protože tak zákazníkům či klientům usnadní spoustu práce, a sobě vlastně taky. Nebudete muset neustále mít někoho na telefonu nebo na internetu, aby klienty objednával, rušil rezervace, řešil změny v termínech a podobně. Všechnu tuto práci za vás udělá rezervační systém. Dodáváme systémy, které toho umí opravdu hodně. Zvládají i funkce, které by vás nejspíš ani nenapadly. Kromě klasického objednávání na trénink náš systém zvládá slevové kódy, přečte vouchery a MultiSport karty a můžete díky nim pustit i video. A to není zdaleka všechno.

objednávkový systém

Naše systémy běží na doméně, takže nepotřebujete svůj vlastní web. Určitě oceníte širokou škálu funkcí, které vám náš systém nabídne, a to vám určitě usnadní provoz centra. Vaši klienti budou rádi, že si všechno potřebné vyřídí sami kdykoliv budou potřebovat, a vy můžete sledovat například zaplnění lekcí nebo počet rezervací. A kolik náš systém stojí? Máme jen jednu verzi, takže za cenu 600 Kč měsíčně získáte přístup ke všem funkcím, které náš systém umí. Nemusíte tedy připlácet za žádné Pro verze, které jinde stojí samozřejmě víc peněz. Náš systém je připravený pro všechny, kteří chtějí mít pod kontrolou provoz svého centra.

činky posilovna

Získáte mnoho funkcí za jednu cenu, nové a inovativní funkce, které vaši klienti ocení. Zvýšíte efektivitu a produktivitu provozu a to za jednotnou cenu. Program si můžete vyzkoušet zdarma a zdarma je i uvedení do provozu. Provoz zajišťujeme my, takže jediné, co musíte udělat, je objednat si jej. Chcete vidět jak program vypadá ještě než si objednáte zkušební nebo plnou verzi? Na našem webu je i demo verze, kde uvidíte, jak systém zhruba vypadá a funguje. Díky tomu zjistíte, jestli umíme to, co hledáte. Překvapte a potěšte své zákazníky novinkou, která jim pomůže lépe plánovat čas strávený u vás.