Site Loader

Možná si říkáte, že je přece jednoduché zařídit si půjčku nebo úvěr. Jenomže to jste zřejmě ještě nenarazili na problém. O jaký se může jednat? V bance například mohou požadovat více dokladů, než byste čekali, navíc si musíte zajišťovat plno schůzek a dokládat mnoho dokumentů a samozřejmě také příjmů. V případě hypotéky je to vždy „komplikované“, protože navíc musíte ručit nemovitostí.

Jde to i jinak? Ano, samozřejmě. Mimo banky existují také další společnosti, které poskytují takzvané nebankovní hypotéky. Ideální v případě lidí, kteří mají stabilní příjem nebo mohou ručit nemovitostí a chtějí peníze využít po svém.

peníze v rukou

U těchto produktů totiž nemusíte udávat, na co peníze použijete, což je jistě pro mnohé lidi lákavé.

Půjčky s nízkou splátkou, u kterých se ručí nemovitostí, právě to jsou nebankovní hypotéky nebankovni-hypoteky-uvery.cz.

A jak je to s dalšími podmínkami? Ty mají podobné jako běžné banky. Mimo to, že ručíte nemovitostí, za ní můžete získat až 70% z hodnoty. Dále se jistě budete zajímat také o dobu splatnosti. Ta může být nastavená na jakoukoliv dobu, přičemž předčasné splacení je samozřejmě možné a to zcela zdarma, mimo to se může doba splatnosti pohybovat až v rozmezí 40 let.

kalkulačka, blok, peníz

Peníze využijete po svém

Peníze v takovém případě můžete využít jakýmkoliv způsobem. Je možné s nimi naložit podle libosti, takže klidně i na vyplacení konsolidací, starých půjček nebo dokonce i exekucí. Můžete s nimi splatit dluhy nebo také investovat. Pořídit si nové věci, majetek. Záleží na vašich potřebách.

Vyřízení proběhne online

Nemusíte nikam chodit na pobočku. Vše se v dnešní vyspělé elektronické době dá vyřešit pomocí internetu. Rychle a snadno, navíc s extra rychlým schválením.

Peníze přitom budete mít na účtu ihned po podepsání smlouvy. Nemusíte na ně čekat měsíc, pokud spěcháte, můžete je mít i do 24 hodin. Vyplácí se celková částka a to najednou. Pak už záleží jenom na vás, jak s penězi naložíte. Následně se platí předem stanovené měsíční splátky.