Site Loader

Myslím si, že pokud člověk chce být stále krásný, tak taky proto musí samozřejmě něco udělat. Ne stačí jenom to, že třeba například, že bude používat kosmetiku, a to třeba jako například make-up a řasenku anebo tužku na oči či rtěnku. A sice ano, tímto si žena dopomůže ke krásné pleti a taky si zvýrazní obličej a pleť, ale krása není jenom o tomhle, krása je taky ta vnitřní. A víte vůbec, co znamená vnitřní krása? Podle mého názoru je to, jak se stravujeme. Protože do vnitřní krásy spadá taky to, co jíme. Takže já mám opravdu moc ráda opálenou pleť.

Ráda se opaluji.

A v létě vždycky všechno láká, abych si vzala opalovací krém a šla s dekou někam na zahradu, aby chytala sluneční bronz. A ani neznám žádnou ženu, které by se nelíbila opálená pleť. Pokaždé, když jdu v létě za barák, kde je taky opravdu hodně slunce a taky hodně dlouho svítí, tak v okolí vidím na různých zahradách také ženy, které se opalují. A nevím, co je taky na tom úplně sexy, když má člověk opálenou kůži, ale mně osobně to také přitahuje. Já od přírody jsem velice světlá, všichni mi říkají, že jsem jako sýr. Takže se ráda opaluji a občas taky zajdu do solária.

Mám ráda slunce.

A abych se vrátila k té vnitřní kráse, tak právě kvůli opalování a tmavší kůže opravdu jím velice často mrkev. Opravu ji mohu doporučit. Nejenom, že je zdravá na zrak a mám plno vitamínů, ale když ji budete jíst opravdu dlouhou dobu, tak se vám také změní trošku barva kůže. Bude sice trošku dooranžova, ale bude to přírodní pigment, který jenom tak nezmizí a nevymyje se. A to je pecka, takže krásu můžete podpořit i vnitřně vitamíny. A víte vůbec, že při opalování se doporučuje užívat vitamín D a taky betakaroten? A betakaroten najdete právě ve zmíněné mrkvi. A taky je opravdu skvělé, kdybyste si třeba na zahradě taky vypěstovali vlastní mrkev. Věřte mi, že vám bude chutnat dvojnásobně.