Site Loader

Dostat se z dluhové pasti není snadné, každý kdo se dostal do finančních potíží a se svými půjčkami bojoval, ví, že dostat se zase k normálu je složité.

Trápí vás exekuce a těžká životní situace spojená s nepříznivou finanční situací? Najděte cestu ven!

Když je na někoho uvalená exekuce, banky se mu uzavírají, což je logické. Klient v exekuci není věrohodný a tak další peníze od banky nemůže očekávat. Může ale nastat řada situací, kdy je zapotřebí si peníze půjčit, zvláště pokud člověk podniká. Stalo se vám, že jste se dostali do dluhové pasti a marně hledáte cestu, jak se z tohoto průšvihu rychle dostat? Vězte, že řešení existuje a určitě se nemusíte upisovat u malých nebankovních společností, které mají přemrštěné úroky. Jaká je tedy ta rozumnější cesta?

chybí vám peníze?

Rozmyslete si své kroky dobře

Řada lidí tápe v tom, co vlastně může a nemůže dělat, je pak snadné sednout na lep nepoctivým společnostem a lichvářům. Peníze ale potřebujete a díky tomu, že již dlužíte nebo dokonce jste se dostali do exekucí, banky s vámi nehodlají dále jednat? Existují ale možnosti, jak se zase zpátky do banky dostat, jen se potřebujete zbavit tíhy, která na vás aktuálně leží. Jsou totiž i společnosti, které nabízejí řešení v takové situaci, a tou může být cesta vykoupení. Pro banku bude klient vždy nedůvěryhodný, pokud bude v registru dlužníků a bude mít tak jakýsi pomyslný černý puntík, právě ten se musíte pokusit smazat.

Řešením jsou zápůjčky se zástavou nemovitosti, vy se tak můžete dočkat smazání exekucí, lepších splátek ale i toho, že se vaše jméno konečně smaže z registru dlužníků, což je taky velice důležité. Mnohdy můžete žádat i právní pomoc, díky které společně přijdete na to, jak se dostat z nelehké situace ven.

uzavřete výhodnou smlouvu

Zápůjčka se může vyplatit

Je opravdu nerozumné plácat jednu půjčku přes druhou, tohle není rozumná cesta ven z problémů. I proto je lepší svěřit se do rukou odborníků, kteří se snaží vždy citlivě a hlavně individuálně najít řešení na míru pro každého svého klienta. Díky zápůjčce, která souvisí se zástavou nemovitosti, se můžete dostat ze svých problémů na dobro. A výsledek? Zase si budete moci zažádat o půjčku či hypotéku u své oblíbené banky, která vás předtím musela z různých důvodů odmítnout.

Z každého problému vždycky vede cesta ven, je třeba jen tu správnou cestu hledat a najít.