Site Loader

V životě každého z nás může nastat situace, ve které se potýkáme s nepříjemnými pocity, bolestmi a jinými obtížemi, jejichž příčinu bohužel nemůžeme nalézt. Může se jednat o fóbii z vody, otevřených prostor ale také zde hovoříme o psychosomatických bolestech a nemocích, které se objevily takřka znenadání. Pokud si právě procházíte něčím podobným a nevíte se rady, nevěšte hlavu. Díky báječné, a především osvědčené metodě regresní terapie Prahamůžete začít opět volně dýchat a dát navždy sbohem nepříjemnostem, které vás doposud sužovaly.

boat-1992137_1280

O co se tedy jedná? Regresní terapie se zabývá léčbou problémů způsobených v dětství či v minulosti anebo dokonce v minulých životech. Záleží na tom, kdy došlo k tomu, co vás nyní trápí. Mnohdy se může jednat o nevyřešené a potlačené pocity z dob, kdy se například rozváděli vaši rodiče, procházeli jste si šikanou či došlo k úrazu, který ve vás zanechal bolest. Díky tomu, že se takzvaně vrátíte v čase můžete získat nový pohled na danou potíž a máte šanci se konečně vyrovnat se vším, co vás kdysi trápilo.

Je téměř zaručeno, že se po podstoupení regresní terapie zcela zbavíte všeho, co vám nedělá dobře.

yoga-2176668_1280

Jak to tedy probíhá? Po konzultaci se zkušeným terapeutem jste uvedeni do stavu naprosté relaxace. Tento stav lze přirovnat k hluboké meditaci, přičemž jste stále zcela bdělí a jste schopni komunikovat a vnímat. Nejedná se o nijak nebezpečný stav jako například trans či hypnóza. Po dobu terapie jste v naprostém bezpečí a nemusíte se tak ničeho obávat. Dle pokynů terapeuta se vracíte do minulosti, kde pomalu odkrýváte to, co na vám nedělá dobře a má na vás a váš život negativní vliv.

Pokud vás tato metoda zaujala a rádi byste se dozvěděli více, pod výše zmíněným odkazem naleznete veškeré potřebné informace ohledně celého procesu. Svěřte se do rukou toho pravého a dejte nadobro sbohem nepříjemnostem!