Site Loader

Láska je pomíjivá věc. Může přijít nečekaně a zase odejít, stejně rychle jako se předtím objevila. Není Vaší chybou, pokud partner začne ztrácet zájem. Že nevíte, jak to poznat? Toto jsou základní rysy:

Nemá čas

Asi nejočividnější se může zdát fakt, že Vaše polovička najednou nemá čas, vyhýbá se Vám, přestože předtím si na Vás čas vždy udělala. Nemusí to být ale průkazné, někdy doopravdy člověka nemá dostatek času. Pokud ale toto vyhýbání trvá delší dobu, je na místě pobavit se o tom, co se děje. Někdy vyjde pravda najevo rychleji, než si myslíte.

Zprávy bez emocí

Zprávy ztrácí jakýkoliv zápal, jakoby si s Vámi daný člověk vlastně psát nechtěl. Vždy musíte začínat konverzaci, odpovědi jsou prosté, naprosto bez zájmu. Nesdílí s Vámi radost, někdy dokonce ani neodpovídají.

Restaurace

Žádná rande

Žádná rande se nekonají. Nejdete spolu do restaurace nebo do kina, nemazlíte se spolu u televize a pravděpodobně si ani neužíváte v posteli. Někdy partner nemá čas, někdy se vymlouvá na jiné věci – jednou jsou to kamarádi, podruhé rodina… Nikdy nic nenadhodí, plány vždy vymýšlíte Vy a stejně ve finále nevyjdou.

Hodinky na čas

Někdo jiný

Pravda bolí. Někdy je ale třeba podívat se realitě do očí a uvědomit si, že si možná našel či našla někoho jiného. Té další osobě pak dodává všechno, co Vám chybí. Čas, rande, lásku,… Přestože toto zjištění velmi bolí, je třeba se mu postavit čelem, sejmout dolu růžové brýle. Rozchod je někdy nejlepší řešení.

Přestože se může zdát, že každý vztah jde zachránit, není to pravda. Zvláště pak v případě, kdy se objeví další osoba, která ukradne srdce Vaší polovičky. Nesnažte se zachránit něco, co je dávno ztracené – protože jste se možná snažili všechny zmíněné znaky ignorovat. Je to přirozené, pokud někoho milujete, nechcete to skončit. Někdy je ale lepší, když rozchod přijde z Vaší strany, nikoliv ze strany toho druhého. Ne že by to bolelo míň, ale ukážete mu či jí, že se nebojíte.