Site Loader

Informační technologie byly vždycky pro mě velká záhada. A tak jsem si řekla, že to musím změnit. Vždyť když to tak vezmu, tak v dnešní době absolutně všichni rozumí počítačům a informační technologii. A co vůbec ta informační technologie je? Myslím, že mnoho lidí ani neví, že ji využívá skoro každý den doma anebo v práci. Vždyť informační technologie nás provází posledních asi dvacet či třicet let, takže tomu nejde uniknout ani zabránit. A vidíte, že i kdybyste chtěli tomu zabránit nebo se informační technologií úplně zcela vyhnout, tak zjistíte, že to nejde. I kdybyste se všelijak snažili, pokroku nezabráníte. Informační technologie je hlavně v počítači a v mobilu. Máte jistě určitě nějaký mobilní telefon v. A neříkejte, že ne.

Pokrok nezastavíš.

A i když ho využíváte pouze na volání, tak to už je taky informační technologie. Všechno musí něco informovat a vy přes mobil informujete toho, komu voláte. A myslím, že je to velmi praktické a taky výhodné. Nechápu, proč by se někdo záměrně vyhýbal informační technologii. Vždyť informační technologie nám hlavně pomáhá. Informační technologie má za cíl nám pomoci úplně ve všem.

Sauna je taky pěkný vynález.

A taky nás poslouchá. Informační technologie je taky opravdu v hračkách, které jsou pro děti. Děti mají rády hračky, které se přece hýbou anebo vydávají nějaké zvuky. A abych byla upřímná, tak si taky ráda zahraji nějaké hry, které jsou interaktivní. Pamatuji si, že za mě takové interaktivní hračky vůbec nebyly. Byla jsem ráda, že jsem měla alespoň nějakou malou hračku. Která byla z plastu nebo ze dřeva. Mám ale ještě taky nějaké panenky, které mrkaly. Nevím, jestli to je taky informační technologie, ale je mi to jedno. Mě se to všechno líbilo a jsem velmi spokojená. Myslím ale, že mnoho lidí nechce pozastavit dobu a jen si užívají toho, co mají. Například já jsem toho příkladem.