Site Loader

Kdo by si občas nepostesknul při pohledu na svůj bankovní účet a nepřál by si na něm částku, která by nebyla jen v řádu pár desítek tisíců? Potřeba peněz je u každého individuální a zatím co někdo si vystačí s úsporami, tak jiní musí finanční situaci vyřešit nějakým úvěrem.
Pokud hledáte řešení, které by šlo do statisíců a za výhodný úrok a ke všemu byste peníze mohli využít na cokoliv, tak potom je řešením na míru americká hypotéka.

stavba

Hypoteční úvěr, který funguje na podobném principu jako ten klasický, ale víc je podobný úvěru spotřebitelskému. Získáte však oproti spotřebitelskému úvěru mnohem vyšší částku za výhodných podmínek. Další výhodou je, že získané peníze nejsou vázány účelem, takže je nemusíte využívat jen na bydlení, ale na cokoliv chcete a jejich využití nemusíte nijak dokládat.
Podmínkou pro získání je ručení nemovitostí a vy díky tomu můžete získat finanční obnos až 70% tržní ceny nemovitosti.

Co dělat, když banka nepůjčí?
Ve většině případů první kroky každého žadatele o tento typ hypotečního úvěru vedou do banky. Ne každý klient však projde přísnými podmínkami a většina žádostí je zamítnuta. Co dělat, když je to i váš případ?
Bezúčelný hypoteční úvěr poskytují i nebankovní společnosti a to dokonce již s úrokem od 4% p. a.

Na peníze si můžete přijít i v případě, že máte nějaký záznam v registrech dlužníků, dluhy a exekuce. Díky tomu se tak můžete zbavit nepříjemných finančních problémů a využít i profesionální pomoc jako je konsolidace nebo jednání s exekutory.

financování

Splátky si dle svých možností můžete rozložit až na 30 let, a to i s možností splacení předem bez jakýchkoliv sankcí.
I žadatelé s nižšími příjmy mají vysokou šanci získání úvěru a je možné pro jejich navýšení využít příjmy spolužadatele.
Na schválení nebudete čekat týdny ani měsíce a již do několika málo hodin můžete znát výsledek a začít plánovat využití získaných peněz.