Site Loader

Možná zvažujete, že založíte novou firmu a začnete podnikat t, anebo máte ještě větší cíle a chcete založit svou druhou či třetí firmu. Pokud jste totiž už někdy firmu zakládali, tak víte, kolik je s tím starostí a běhání. A víte, že založení nové firmy se dá usnadnit až takovým způsobem, že se nemusíte vlastně starat vůbec o nic? Existuje totiž možnost, koupit si již zavedenou firmu.

Koupit si od jiného podnikatele rozjetou firmu samozřejmě také můžete, ale kdo by prodávat dobře rozjetou firmu, takže na prodej budou spíše firmy, které jsou v problémech.

podnikatel

My vám dnes však chceme nabídnout prodej úplně nové firmy. A proč by někdo zakládal nové firmy aby je hned prodával? No právě proto, abyste se o nic nemuseli starat vy a mohli v pohodě jen podepsat jeden papír s ověřením podpisu a firma, úplně nová firma, bude vaše.

Možná chcete založit novou firmu, můžete si vybrat firmu, kdy nebudete plátcem DPH, ale můžete si vybrat i firmu, která DPH platit bude. Firma Kancelář29 nenabízí jen prodej ready-made společností, můžete ji využít i jako virtuální sídlo své nové firmy.

Chcete začít podnikat jako osoba samostatně výdělečně činná, jako OSVČ? I pro vás tu máme pomocnou ruku, která za vás může vyřídit veškeré dokumenty. Stejně tak pokud zakládáte společnost s ručením omezeným, s.r.o, i vám vyřídíme veškeré dokumenty, které potřebujete pro jeho založení. Není firma, kterou byste s pomocí Kanceláře29 nemohli založit, vše dle vašich potřeb, plánů a nároků. Jsou tu pro vás.

podnikatel

Firmy na prodej Ostrava, to je založení firmy bez jakýchkoliv starostí a bez čekání. Vyřizování nechejte na profesionálech a vy se starejte o rozvoj vaší firmy. Zaplatíte pouze soudní poplatky za převod a budete vlastníkem své nové firmy během chvilky.

Podnikání vás bude více bavit, pokud se zbavíte všeho papírování při zakládání firmy.