Site Loader

Internet každého z nás doprovází každý den, a to jak z pracovního, tak osobního hlediska. Určitě se vyplatí mít stabilní a výhodné internetové připojení.

Internetové připojení

Možnosti připojení

Dnes je už na výběr z několika typů připojení, přičemž každé má svou výhodu a je lepší na něco jiného. Naprostou klasikou, na kterou se můžeme, co se týče rychlosti spolehnout je drátové připojení, jenž jak už název vypovídá musíme do domácnosti přivést kabelem. Těch je několik typů, přičemž každý má omezenou rychlost, kterou může přenášet. Pro domácnost postačí standardní ADSL/CDSL napojení ovšem pro velké podniky je nutné použít optické kabely.

LAN kabel

Takové řešení poskytne i stabilitu. U nás nejvíce používané připojení je bezdrátové, protože spojuje například mobilní telefony. Pokud zvolíte dostatečně silnou přípojku, tak není problém hrát třeba s kamarády náročné počítačové hry. Posledním typem je mobilní připojení, jenž můžeme nazývat jako mobilní data od operátora. Bohužel v Česku jsou ceny poměrně vysoko a kvalita spojení není také na špičce. Naštěstí se technologie stále rozšiřuje a zlepšuje.

Poskytovatel

Platíte ročně za internet nehorázné částky, a i přes to Vás trápí nízká rychlost, výpadky a špatná stabilita? V tomto případě není na co čekat a nejlepší je změnit okamžitě poskytovatele, abyste si mohli co nejdříve užívat plynulého připojení za nízké ceny. Poskytovatel internetu Praha Pranet splňuje všechny tyto kritéria, a ještě poskytne spoustu služeb navíc. Na výběr je hned několik balíčků, jenž se rozdělují podle rychlosti, aby si každý zvolil pro sebe ten nejvhodnější.

surfování na mobilu

U naprosté většiny je zřízení zdarma, což se vždy do začátku hodí. Zdarma navíc získáte router s určitou dobou internetové televize a antiviru, jenž se při brouzdání po síti vždy hodí. Internetovou televizi si můžete samozřejmě zakoupit i zvlášť od necelé stokoruny, což je opravdu výhodná nabídka. Kromě domácností si zde můžou zřídit internetové služby i firmy, jenž potřebují opravdu vysokorychlostní stabilní internet pro svou rozsáhlou síť.